Kontynuujemy akcję 1 samochód = 1 zasadzone drzewo

Druga edycja akcji została przeprowadzona z Nadleśnictwem Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "współpraca"

LELLEK x Nadleśnictwo Katowice

Kontynuujemy nasze proekologiczne aktywności, które zapoczątkowaliśmy w ubiegłym roku w Opolu. To wtedy podjęliśmy decyzję, że częściowy dochód ze sprzedaży samochodów zostanie przeznaczony na zalesianie wybranych obszarów w Polsce.

Sadzimy las

W tym roku postanowiliśmy zasadzić las w województwie śląskim i nawiązaliśmy współpracę z Nadleśnictwem Katowice.

To naprawdę niezwykłe, że centrum ogromnej aglomeracji przemysłowej obfituje w dary natury – ponad 14 tysięcy hektarów lasów – najbogatszych ekosystemów naszej planety. Polska jest w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o powierzchnię lasów. Zajmują one prawie 30% terytorium kraju, rosną na obszarze 9,1 mln ha.

LELLEK x Nadleśnictwo Katowice

Grupa LELLEK przekazała 9 000 sadzonek, które zasilą śląskie lasy i wzbogacą kolejne pokolenia w leśne doznania. W sumie nowy, leśny obszar zajmie aż 1,44 ha w Leśnictwie Panewniki.

Naszym celem jest pozostawienie dla kolejnych pokoleń otoczenia w jak najmniej naruszonym stanie. Rozwój motoryzacji przyczynił się do znacznego podniesienia komfortu życia człowieka i ułatwił nam wiele w codziennym życiu jednakże również wpłynął niekorzystnie na nasze środowisko. W ostatnich latach motoryzacja obrała wspólny kierunek i rozwija się w kierunku elektromobilności. Coraz więcej pojazdów jest zeroemisyjnych.

Każda marka, zrzeszona w Grupie LELLEK, oferuje szeroki wybór samochodów elektrycznych. Mamy możliwość wyboru samochodu zgodnie z naszymi potrzebami oraz naszym stylem życia. Infrastruktura na rynku polskim jest coraz bardziej sprzyjająca aby rozważyć zakup samochodu elektrycznego. Ilość stacji do ładowania pojazdów elektrycznych stale się zwiększa i jest ich już sporo na mapie naszego kraju.

 

Od kwietnia 2022 roku Klienci Grupy LELLEK wyjeżdżają z naszych salonów nowymi samochodami z sadzonkami drzew (oczywiście jeśli sezon to umożliwia).

Każdy Klient może w swojej okolicy przyczynić się do naszej akcji i zasadzić drzewo, które będzie cieszyło kolejne pokolenia. Akcja odniosła ogromny sukces stąd podjęliśmy się jej kontynuacji aby szerzyć działania proekologiczne i mieć realny wpływ na nasze najbliższe otoczenie.

Podsumowanie akcji „Jeden sprzedany samochód, to jedno posadzone drzewo” 2023

9 000

posadzonych drzew

1,44

ha, powierzchnia zalesienia

Leśnictwo Panewniki

woj. śląskie

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?