Raport
z rozbudowy
LELLEK Koźle

Zobacz, jak rośniemy!

Strona główna - Posts tagged "używane certyfikowane"

INWESTYCJA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Od kilku miesięcy w sąsiedztwie salonu Škoda LELLEK Koźle trwają prace budowlane. Sprawdź na jakim etapie rozbudowy jest nasz nowy salon samochodów używanych.

ROZBUDOWANY PLAC I NOWY SALON

Rozbudowany plac pomieści nawet 80 samochodów używanych. Usytuowany jest tuż obok salonu Škoda przy ul. Chrobrego 25.

Aktualnie sprzedaż samochodów odbywa się w głównym budynku. Nasi specjaliści od sprzedaży oraz odkupów obsługują klientów od poniedziałku do soboty.

KIEDY OTWARCIE LELLEK KOŹLE UŻYWANE?

Kończą się prace remontowe w obiekcie. Układane są posadzki, montowane meble, przestrzeń przedzielają już szklane ściany. Już wkrótce będziemy obsługiwać klientów w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu.

O dacie oficjalnego otwarcia po rozbudowie będziemy informować m. in. w naszych mediach społecznościowych.

CO NOWEGO W SALONIE?

W jednym miejscu niezmiennie wypełnisz wszystkie formalności związane ze sprzedażą, zakupem, ubezpieczeniem auta używanego. Podczas jednej wizyty pomożemy Ci przejść proces udzielenia kredytu / leasingu na zakup auta.

Kupując samochód w naszym salonie możesz korzystać z preferencyjnych warunków na serwisowanie swojego nowego samochodu używanego.

DOSTĘPNE MARKI AUT UŻYWANYCH

Jesteśmy Certyfikowanym sprzedawcą samochodów marki Skoda. W naszym salonie aut używanych znajdziesz jednak samochody różnych marek – wyselekcjonowane i objęte gwarancją.

Poznaj program Škoda Plus Certyfikowane używane

Škoda Plus Certyfikowane używane to program odkupu i sprzedaży osobowych samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marki Škoda. Celem programu jest sprzedaż używanych aut, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone w rygorystycznym 117-etapowym teście kontrolnym i potwierdzone Certyfikatem jakości marki Škoda. Sprawdź, co oferujemy: wycenę, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia samochodu w rozliczeniu. A to jeszcze nie wszystko!

Wymień auto na nowe

Chcesz zmienić samochód? Nie musisz już szukać kupca na swoje obecne auto. Załatwimy to za Ciebie i maksymalnie uprościmy drogę wymiany. Wycenimy dotychczasowy samochód i zaproponujemy najkorzystniejszą opcję odkupu lub rozliczenia, a Ty będziesz mógł wyjechać z salonu wybraną Škodą z naszej oferty!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 8:00-17:00

sobota: 8:00-14:00

T: 77 540 11 10

M: uzywane-kozle@lellek.com.pl

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?