TT Coupé - Ponadczasowa klasyka

Piękny samochód. Sportowy charakter.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "TT"

Po dwóch dekadach od debiutu Audi TT Coupé nadal zachwyca

Audi TT Coupé to samochód, od którego nie sposób oderwać wzroku. Stylowy, szybki, klasyczny. Zaprezentowany po raz pierwszy w 1998 roku. Dzisiaj zachwyca swoją oryginalną stylistyką, przyjemnością z jazdy i bogatym wyposażeniem standardowym.

Trochę motoryzacyjnej historii

Audi TT to mały samochód o wielkim sportowym charakterze oraz ciekawa motoryzacyjna historia. Audi TT I zostało zaprezentowane po raz pierwszy w październiku 1998 roku. W latach 2006-2014 oferowano drugą, zaś od 2014 roku – trzecią, najnowszą generację auta. Audi TT okazało się sukcesem rynkowym i wizerunkowym Audi. Wielokrotnie nagradzanym – m.in. tytułem World Design Car of the Year (2007). Sportowe coupe Audi TT oraz jego mocniejsza odmiana TTS ponownie dostępne są w sprzedaży w Polsce.

TT czyli Tourist Trophy

Nazwa auta pochodzi od wyścigu „Tourist Trophy”, który przed laty wygrywali kierowcy NSU (poprzednik Audi).
Tourist Trophy to jeden z ostatnich na świecie szaleńczych drogowych wyścigów motocyklowych. Organizowany jest od 1904 roku na małej wyspie Man, położonej na morzu Irlandzkim, w połowie drogi między Anglia i Irlandią. TT jest wyścigiem bardzo szybkim, bardzo niebezpiecznym i niesamowicie widowiskowym, przez co każdego roku przyciąga na wyspę kilkadziesiąt tysięcy spragnionych mocnych wrażeń motocyklistów z całego świata.

5,1 sekundy do setki

Mocne i dynamiczne Audi TT Coupé wyróżnia charakterystyczna linia nadwozia. Audi TT Coupé dostępne jest z 2-litrową jednostką napędową TFSI o mocy 180 kW z napędem na cztery koła quattro. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 5,1 sekundy. Podstawowe wyposażenie obejmuje system Audi drive select z różnymi trybami jazdy do wyboru. W zależności od ustawienia odczuwalne są zmiany w układzie kierowniczym, charakterystyce zmiany biegów oraz pracy silnika.

Sportowe i kompaktowe wnętrze

Poczuj sportowy luksus. We wnętrzu można usiąść wygodnie w sportowych fotelach ze zintegrowanymi zagłówkami dostępnych w wyposażeniu standardowym lub wybrać opcjonalnie dostępne fotele sportowe plus z pneumatycznie regulowanymi zagłówkami. Obsługa systemu Infotainment i komunikacji głosowej odbywa się za pomocą wielofunkcyjnej skórzanej kierownicy sportowej plus dostępnej w standardzie.

Black czy red?

Niezależnie, czy wybierzesz ponadczasową czerń, czy charakterystyczną ognistą czerwień, Twoje wymarzone Audi TT Coupé będzie zwracało uwagę, a Ty będziesz czerpać ogromną przyjemność z jazdy. Podstawowe wyposażenie obejmuje system Audi drive select z różnymi trybami jazdy. W zależności od ustawienia odczuwalne są zmiany w układzie kierowniczym, charakterystyce zmiany biegów oraz pracy silnika. Skomponuj wygląd zewnętrzny Audi TT Coupé zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Dzięki bogatej ofercie lakierów, obręczy kół i różnym technologiom reflektorów, łatwo sprawisz, że Audi TT Coupé stanie się samochodem Twoich marzeń.

Odkryj spektakularne Audi TT Coupé

Cztery pierścienie robią wrażenie

Spełnij swoje motoryzacyjne marzenie.

Przyjdź i zapoznaj się z pełną ofertą wszystkich salonów Audi samochodów gotowych do odbioru.

Szczegóły u Doradców Handlowych.

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?