Nowa
Škoda Kamiq
już w salonach

Sprawdź, co się zmieniło!

Strona główna - Posts tagged "suv"

Nowa odsłona: Škoda Kamiq

Szukasz samochodu, który łączy w sobie dynamiczny wygląd z wyjątkowym komfortem? Nowa Škoda Kamiq, po przeprowadzonej metamorfozie, staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Wersja po faceliftingu już jest dostępna w naszych salonach!

Kamiq – oprócz nowych technologii – zyskał bardziej wyrazisty design, który podkreśla funkcjonalny charakter tego miejskiego auta.

„Pionowe elementy architektury Kamiqa po liftingu w połączeniu z solidnymi zderzakami podkreślają pewny siebie charakter tego SUV-a” – wyjaśnia projektant Dalibor Pantůček.

Zapraszamy na jazdy testowe!

Po raz kolejny wyrusz na drogę w kierunku nowości, ciesząc się pełnym wyposażeniem i ulepszonymi technologiami. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem miejskich przejażdżek, czy też preferujesz dłuższe trasy, Škoda Kamiq sprosta Twoim oczekiwaniom.

Bogactwo opcji napędowych

Zasilany przez trzy nowoczesne jednostki TSI z generacji evo2, Škoda Kamiq gwarantuje wydajność i oszczędność. Bazując na platformie MQB-A0, model ten oferuje gamę silników, w tym trzycylindrową jednostkę 1.0 TSI oraz topowy, czterocylindrowy silnik 1.5 TSI.

Wyposażenie dopasowane do Twoich potrzeb

Škoda Kamiq oferuje trzy wersje wyposażenia – Essence, Selection oraz usportowioną Monte Carlo. Niezależnie od Twoich preferencji, możesz wybierać spośród sześciu wariantów wnętrz Design Selection o zharmonizowanych kolorach i pakietach opcjonalnych, takich jak Studio, Loft, Lodge, Dynamic, Suite Black oraz Monte Carlo.

Wybierz Škodę Kamiq i przeżyj nową jakość jazdy

Nie zwlekaj! Przyjdź do salonów Skoda Grupy LELLEK i umów się na jazdę testową. Odkryj, jak Nowa Škoda Kamiq może zmienić Twoje doświadczenie na drodze.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?