Serwisowanie samochodu w ramach ASO

- czy to się jeszcze opłaca?

Strona główna - Posts tagged "seriwsowanie"

Nim odpowiemy na to pytanie, należy się zastanowić czym właściwie jest ASO. Jest to Autoryzowana Stacja Obsługi, czyli miejsce, które na podstawie autoryzacji producenta dopuszczane jest do wykonywania wszelkich napraw serwisowych w jego imieniu. Posiadają więc odpowiednią wiedzę i sprzęt, żeby naprawa odbyła się w sposób prawidłowy.

Serwisowanie w ASO - wymiana filtra

Nie tracimy gwarancji producenta. Zgodnie z prawem, jako obywatele UE mamy możliwość wyboru warsztatu, w którym serwisujemy nasz samochód bez utraty gwarancji. W praktyce jednak producent może nie przyjąć żądania klienta, jeśli będzie w stanie udowodnić, że naprawa wykonana została niezgodnie z jego zaleceniami, a jej jakość odbiegała od akceptowalnej.

Skończyła mi się gwarancja, więc po co ASO? Pomijając gwarancję na części użyte podczas naprawy czy wymiany elementów eksploatacyjnych, warto zaznaczyć, że każda wizyta w autoryzowanym serwisie to wpis do książki serwisowej. Do tej samej, do której dostęp mają wszystkie punkty serwisowe danej marki. To wartość dodana podczas odsprzedaży samochodu. Wg raportów wartość samochodów serwisowanych w ASO jest znacznie wyższa.

ASO SKODA

I co z tą ceną? Okazuje się, że i w tym temacie autoryzowane serwisy mają asa w rękawie. Jeśli zdecydujemy się na serwisowanie samochodu po okresie gwarancji w każdej marce przygotowany jest program rabatowy, który pozwoli znacząco obniżyć koszty wizyty w serwisie. Dodatkowo każda wizyta w serwisie to kolejny rok gwarancji mobilności, dzięki której zyskujemy całodobową pomoc drogową, bez dodatkowych kosztów.

Podsumowując, czy serwisowanie w ASO się opłaca? Zdecydowanie tak! Profesjonalna opieka serwisowa, oryginalne części i zamienniki dedykowane przez producenta, najwyższej jakości podzespoły, szybka obsługa naprawy, brak ukrytych kosztów. Jasna historia serwisowa, dodatkowe benefity w postaci całodobowej pomocy w ramach gwarancji mobilności.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

Porozmawiamy
na żywo?