Poznaj nowe Audi Q7

Audi Q7 TFSI e Business Edition od 359 078 zł.

Strona główna - Posts tagged "Q7"

Audi Business Edition

Audi Q7 od 359 078 zł w bezkompromisowej ofercie. Poznaj nowe Audi Q7. Wybierz samochód w bezkompromisowej ofercie.

Komfortowy i luksusowy SUV. Wybierz Audi Q7 z bogatym wyposażeniem dodatkowym w wyjątkowej ofercie Audi Business Edition, dostępnej dla klientów biznesowych i indywidualnych. 4-letnia gwarancja w standardzie.

Oferta dotyczy: Q7 TFSI e w wersjach silnikowych: S line 55 TFSI e quattro tiptronic lub S line 60 TFSI e quattro tiptronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 39 000 zł. Audi Q7 TFSI e Business Edition dostępne jest także w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców, z ratą od 2745 zł netto/m-c. Szczegóły oferty u naszych Doradców Handlowych.

 

250

Moc systemowa (340 KM)

3500 kg

Zdolność holowania

Wszechstronny i luksusowy SUV

Audi Q7 to definicja doskonałych wrażeń z jazdy, którą zapewnia napęd na cztery koła quattro, innowacyjna technologia oświetlenia i imponująca przestronność wnętrza. Progresywne akcenty stylistyczne nadają temu luksusowemu SUV-owi jeszcze bardziej niepowtarzalny charakter.

Imponujący design

Proporcje Audi Q7 są imponujące, szczególnie dzięki niebieskiemu lakierowi Ascari metalik. Obszerne rozmiary samochodu widać także we wnętrzu – z ilością miejsca dla maksymalnie siedmiu osób.

Fascynująca technologia oświetlenia

Dzięki opcjonalnym reflektorom HD Matrix LED ze światłem laserowym Audi i cyfrowym światłom tylnym OLED z czterema parami sygnatur świetlnych oraz skoordynowanym dynamicznym oświetleniem możesz nadać pojazdowi indywidualny wygląd.

Wyjątkowa atmosfera wnętrza

Ciesz się wyjątkową estetyką starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz najwyższym komfortem, na przykład dzięki funkcjom masażu i wentylacji siedzeń, dostępnym na życzenie także w trzecim rzędzie.

Pomoc w tle

Inteligentne systemy wsparcia kierowcy zapewniają spokojną jazdę zarówno w mieście, jak i na długich trasach. Dzięki asystentowi parkowania plus, Twoje Audi zaparkuje za Ciebie.

Zapraszamy do naszych salonów Audi

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?