Gdy droga
jest celem...

Czyli Nowy Amarok oraz team Volkswagen Samochody Dostawcze LELLEK Opole w terenie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "pickup"

Nowy Amarok - zaprojektowany z myślą o emocjach

Mówić o zaletach auta to zdecydowanie za mało.
Pewne rzeczy prostu trzeba poczuć na własnej skórze.

Dlatego każdorazowo przed wprowadzeniem do sprzedaży nowego modelu, nasi doradcy handlowi odbywają szkolenia teoretyczne i praktyczne, mając także okazję zapoznać się z możliwościami każdego auta w terenie.

To oczywiste, bo przecież właśnie oni muszą być najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie, aby ta widza jak najlepiej służyła klientom.

Droga jest celem

Dla Nowego Amaroka nie ma trudnych dróg, są za to wyzwania oraz masa emocji i frajdy podczas jazdy.

Ten model podbija serca naszych klientów, jednak można śmiało powiedzieć, że doradcom również ciężko usiedzieć za biurkami, gdy pod salonem stoi nieprzyzwoicie czysty, zatankowany egzemplarz demo.

Więc co? Może by go tak delikatnie pobrudzić i wybrać się na sesję zdjęciową? To nie mogło skończyć się inaczej jak entuzjastycznym offroadem teamu VWD Lellek Opole.

Volkswagen Samochody Dostawcze LELLEK Opole

Team zgrany od lat.
A w składzie...

Maciej Bednarz

W filmie LELLEK pracuje od 2018 roku. Obecnie na stanowisku Opiekuna Klientów Flotowych w marce Volkswagen Samochody Dostawcze.

Mimo młodego wieku, ma już na koncie współpracę z bardzo dużymi podmiotami, które obdarzyły naszą firmę zaufaniem – w czym duża zasługa wiedzy, zaangażowania i kultury Maćka.

Prywatnie jest on człowiekiem o wielu talentach i zainteresowaniach, wśród których wyścigi Formuły 1 sam wymienia na pierwszym miejscu. Wolny czas wypełniają mu podróże i wędrówki po górach. Im wyżej tym lepiej. I to metaforycznie może także odzwierciedlać jego ambicje i dynamiczny rozwój zawodowy.

W oczach współpracowników Maciej jest człowiekiem o niebanalnym poczuciu humoru, z którym nigdy nie jest nudno.

Wojciech Pipała

W firmie Lellek pracuje od 2017 roku. Obecnie na stanowisku Doradcy Handlowego w marce Volkswagen Samochody Dostawcze.

Motoryzacja jest jego pasją od dzieciństwa. Hobbystycznie poświęcił się szczególnie tej w wydaniu jednośladowym. Już jako 10-latek jeździł na legendarnym „Komarze”, nieco później zainteresował się „ścigaczami”, a z biegiem czasu jego hobby stały się także motory crossowe.

Na torach offroadowych spędził kilka dobrych sezonów, wiec trudno się dziwić, że w terenie za kierownicą nowego Amaroka czuł się jak ryba w wodzie.

Wojtek z zapałem rozwija się i zbiera doświadczenia zawodowe. Przyznaje również, że to właśnie dzięki klientom uczy się najwięcej. Mimo wielu lat doświadczenia i regularnych szkoleń, zdarza się mu usłyszeć ambitne i trudne pytania, które zarówno dla niego jak i dla samego producenta bywają wyzwaniem. Nie ma jednak takich, które Wojtek pozostawi bez odpowiedzi, nawet jeśli trzeba chwilę na nią zaczekać. Trzeba przyznać, że z biegiem czasu, coraz trudniej go „zagiąć”. Spróbujcie!

Daniel Gutkowski

W firmie Lellek pracuje od  2018 roku. Obecnie na stanowisku Doradcy Handlowego w marce Volkswagen Samochody Dostawcze.

W wolnym czasie gra w tenisa ziemnego a zimą jeździ na nartach. Jednak z uśmiechem przyznaje, że aktualnie jego czasem wolnym zarządza przeważnie domowa kadra managerska w postaci dwójki dzieci.

Wiedza i doświadczenie Daniela w zakresie motoryzacji są godne podziwu. Jego nieocenionym atutem jest empatia, która w kontaktach biznesowych przekłada się na najwyższą dbałość o potrzeby klientów. Daniel nie wypuści Was z salonu, dopóki nie będzie pewien, że konfiguracja samochodu i dopasowanie wszystkich możliwych parametrów nie wychodzą naprzeciw Waszym potrzebom.

Maciej Szubert

W firmie Lellek pracuje od 2004 roku. Obecnie na stanowisku Kierownika Działu Handlowego w salonie Volkswagen Samochody Dostawcze Lellek Opole.

Kierownik, który zbudował bardzo kompetentny i zgrany zespół. I tu można by postawić kropkę, ponieważ Maciej nie lubi mówić o sobie. Jednak korzystając z okazji, że inni mają coś na jego temat do powiedzenia, możemy śmiało rozbudować ten opis o kilka detali.

Maciej zawsze dba o swój zespół, nie tylko o efektywność pracy, ale i dobrą atmosferę każdego dnia.

Potrafi motywować do działania a jego intuicja i doświadczenie podpowiadają mu bardzo dobre rozwiązania nawet wtedy, gdy nie jest łatwo takie znaleźć.

Ciągle w ruchu. Ma niełatwe zadanie ten, kto próbuje „złapać” go w biegu na korytarzu firmowym lub, co gorsza, dotrzymać mu kroku. W ten sam sposób kierownik działu handlowego VWD Lellek Opole podejmuje decyzje: szybko i zdecydowanie, nie odkładając niczego bez potrzeby na później.

#Nowy Amarok

Poznaj i przetestuj

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

   DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

   Pozostańmy w kontakcie.
   Bądź na liście osób dowiadujących się o naszych promocjach priotytetowo!

   Pokaż porównanie (1/3)

   PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

   W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

   Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

   UDOSTĘPNIANIE

   Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

   OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

   W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

   1. Współadministratorami danych osobowych są:

   1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
   2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
   3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
   4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
   5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

   1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

   2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

   3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

   1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

   2. przygotowania oferty;

   3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

   4. realizacji usług,

   5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

   1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

   1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

   2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

   3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

   1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

   2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

   3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

   4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

   5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

   6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

   Cześć,w czym mogę Ci pomóc?