Nowa Škoda Superb do zobaczenia w salonie Lellek Gliwice

Sprawdź, co zmieniło się w kultowym modelu Škody

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "nowa skoda superb"

Odkryj Nową Škodę Superb - Innowacje, Komfort i Wydajność w Jednym

Idealne połączenie elegancji, wydajności i komfortu nie istnieje? A jednak! Poznaj nową Škodę Superb. Zaawansowane technologie, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Luksus, dynamiczny wygląd i doskonale wykończone wnętrze pozwala zachwycić się nową Škodą Superb już od pierwszego wejrzenia. Odwiedź salon Škoda Lellek Gliwice i dowiedz się jako pierwszy, co zmieniło się w najnowszej wersji flagowego modelu.

Elegancja i design

Nowa Škoda Superb to połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Z zewnątrz przyciąga spojrzenia swoim dynamicznym kształtem, a wewnątrz oferuje przestrzeń i komfort na najwyższym poziomie. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałów, każdy detal w nowej Škodzie Superb został zaprojektowany z myślą o doskonałych wrażeniach z podróży.

Nowe reflektory Matrix LED drugiej generacji z krystalicznym wzorem inspirowanym czeskim kryształem. Charakterystyczny dla Škody zderzak przedni, ośmiokątna osłona chłodnicy w niespotykanym matowym wykończeniu oraz centralnie zaokrąglona maska z logo marki dodaje nowej Škodzie Superb świeży wygląd, który zachwyci każdego.

Przestronność i wygoda

Nowa Škoda Superb to samochód stworzony z myślą o komforcie podróżowania. Z przestronnym wnętrzem, ergonomicznymi fotelami oraz bogatym wyposażeniem, nawet w standardzie, każda podróż staje się przyjemnością zarówno dla kierowcy, jak i dla wszystkich pasażerów.

Przestronne wnętrze i duży bagażnik w połączeniu z najnowszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami sprawia, że nowa Škoda Superb jest niezawodnym partnerem bez względu na to czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, czy rodzinny wypad za miasto.

Innowacyjne technologie dla Twojego bezpieczeństwa

Wyposażona w najnowsze technologie, jak adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu czy system nagłaśniania ostrzeżeń przed kolizją, Škoda Superb dba o Twoje bezpieczeństwo na drodze, zapewniając jednocześnie niezrównany komfort podróżowania.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Porozmawiamy
  na żywo?