ŠKODA Elroq nadjedzie jesienią.

Zobacz, co wiemy o tym całkiem nowym elektrycznym SUVie.

Strona główna - Posts tagged "LELLEK KOŹLE"

Nadchodzi Skoda Elroq

Marka Skoda po raz kolejny zaskakuje swoich fanów, prezentując sylwetkę zupełnie nowego modelu – Elroq.

Ten w pełni elektryczny, kompaktowy SUV to pierwsze auto produkcyjne Škody, w którym zastosowano nowy język projektowania Modern Solid. Škoda Elroq łączy minimalistyczny design z solidnością, funkcjonalnością i autentycznością, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i siły. Oficjalna premiera tego modelu odbędzie się jesienią 2024 roku, inaugurując nową kampanię e-modeli Škody, w ramach której na rynek trafi sześć elektrycznych modeli.

Nowy język projektowania Modern Solid

Oliver Stefani, szef działu projektowania Škody, podkreśla znaczenie designu w tożsamości marki:

„W Škodzie design jest kluczowym elementem naszego sukcesu. Ciągły rozwój wizualnych aspektów naszych samochodów jest zarówno wymagającym, jak i ekscytującym zadaniem. Zespół i ja jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować pierwszy model Škody, który w pełni odzwierciedla nowy język projektowania Modern Solid.”

Škoda Elroq to pierwszy samochód w portfolio marki z napisem „Škoda” na ostro wyprofilowanej masce. Przód pojazdu wyróżniają dzielone przednie światła i nowoczesne reflektory Matrix LED, które podkreślają jego innowacyjny charakter. Osłona chłodnicy Tech-Deck Face to nowoczesna interpretacja tradycyjnej kratki, która teraz jest bardziej płaska i szersza.

Innowacyjna inżynieria i przestronność

Elroq będzie trzecim modelem Škody opartym na modułowej platformie samochodów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen, dołączając do rodziny Skody Enyaq i Enyaq Coupé. Nowy SUV zapoczątkuje nową kampanię czeskiego producenta samochodów w zakresie e-mobilności, obejmującą wypuszczenie na rynek sześciu nowych modeli akumulatorowo-elektrycznych w nadchodzących latach.

Skoda Elroq to samochód, który nie tylko zachwyca wyglądem, ale także oferuje przestronne wnętrze i wyjątkową praktyczność. Marka Škoda zawsze kładła duży nacisk na komfort i funkcjonalność, co doskonale widać w najnowszym modelu. Wnętrze Elroq zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, oferując liczne schowki i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienne użytkowanie pojazdu.

 

Przyszłość e-mobilności ze Škodą Elroq

Premiera Škody Elroq to początek nowej ery w historii marki. Ten kompaktowy, elektryczny SUV łączy w sobie nowoczesny design, zaawansowaną inżynierię i ekologiczne podejście, które staje się coraz ważniejsze dla współczesnych kierowców. Škoda Elroq ma szansę stać się nie tylko ulubionym modelem fanów marki, ale także wyznacznikiem nowych trendów na rynku motoryzacyjnym.

Już teraz możemy się cieszyć pierwszymi zdjęciami sylwetki tego wyjątkowego samochodu i z niecierpliwością czekać na jego oficjalną premierę. Škoda Elroq to przyszłość, która nadchodzi wielkimi krokami!

Co prawda na ten model przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już dzisiaj możesz zapisać się na jazdę testową dowolnym modelem (również elektrycznym, czy hybrydowym). Użyj formularza poniżej.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?