Spotkanie inspirujące
z Natalią de Barbaro

Tak celebrowałyśmy Dzień Kobie w Grupie LELLEK!

Strona główna - Posts tagged "HR"

Spotkanie inspirujące
z Natalią de Barbaro

odbyło się z okazji Dnia Kobiet.

Wyjątkowe spotkanie, w wyjątkowym gronie

Choć był to wtorek, prawie środek tygodnia, ponad 80 Pań, pracowniczek Grupy LELLEK, spotkało się wieczorem, aby wspólnie spędzić czas. Spotkanie odbyło się w Opolu, ale nie zabrakło reprezentacji z innych lokalizacji. Bardzo dziękujemy dziewczynom z Koźla, Gliwic i Wrocławia za to, że przyjechały się z nami spotkać.

Z nami i nie tylko z nami, gdyż tego dnia gościłyśmy w CUPRA Studio wyjątkową gościnię. Była nią Natalia de Barbaro.

Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”, „Przędza” oraz zbioru wierszy „Krwawnik, mniszek, ułudka”. Prowadzi autorskie warsztaty Własny Pokój, Dzikie Dziewczynki oraz Czułe Struny. Jej książka „Czuła Przewodniczka” wydana pod koniec lutego 2021 r. została bestsellerem roku EMPIK w kategorii „Rozwój Osobisty” i będzie wydana w dziewięciu krajach (Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Portugalia, Niemcy). Laureatka wielu nagród.

Czułość wobec siebie

To był wieczór pełen kobiecej energii, inspiracji, przemyśleń. Mimo tego, że spotkałyśmy się w przestrzeni biznesowej, w naszym miejscu pracy, postanowiłyśmy postawić na siebie i porozmawiać o rzeczach bardzo osobistych. Bowiem, kiedy zapytałyśmy dziewczyny, w jakim temacie chciałyby się z Natalią spotkać, prawie 70% wybrało temat:

CZUŁOŚĆ WOBEC SIEBIE.

  • Dlaczego tak często bywamy dla siebie nieczułe?
  • Czego potrzebujemy, żeby zacząć to zmieniać?
  • Jak praktykować czułość na co dzień?
  • Jak siebie samej nie opuścić, kiedy sprawy przybierają zły obrót?

Interaktywny wykład z elementami warsztatowymi był poszukiwaniem odpowiedzi na te pytania.

Przekonałyśmy się, jak bardzo  jest to dla nas, kobiet, ważne (!), aby wrócić do siebie, skupić się na sobie, czasem postawić siebie na pierwszym miejscu. Wasz feedback po spotkaniu sprawia, że mamy ciarki i mocno wierzymy, że inspirację będziecie zamieniać sukcesywnie w działanie.

„Zdałam sobie sprawę jak ważny jest czas poświęcony dla siebie, w którym tylko i wyłącznie mamy się zająć sobą i naszymi potrzebami.”

„Wyniosłam to, by częściej robić coś dla siebie a nie innych. :)”

„Przemyślenia, inspiracje, kilka „rozkminek”, które mam teraz w głowie oraz wspaniały nastrój 🙂 Dziękuję!”

„To jak bardzo ważnym aspektem jest zadbanie najpierw o siebie, aby móc potem jeszcze lepiej zadbać o swoich najbliższych 🙂 „

„Aby zacząć znajdować czas dla samej siebie, aby zacząć słuchać samej siebie i spełniać swoje potrzeby i aby robić to na co ma się ochotę i to co się lubi bez względu na to co powiedzą inni.”

„Wyniosłam takie zdanie z wystąpienia, które mniej więcej tak brzmiało: że dopóki nie ranię innych swoimi decyzjami nie muszę się z niczego tłumaczyć.”

„Że również pomimo młodego wieku (braku męża, dzieci a co za tym idzie braku obowiązków z tym związanych) tak samo ważne jest aby mieć czułość do samej siebie i dbać o każde swoje potrzeby :)”

„Utwierdzenie, że w tym co robię dla siebie nie ma nic dziwnego. Że w całym zabieganiu warto się zatrzymać i znaleźć czas dla siebie. Bardzo dziękuję raz jeszcze za wspaniałą organizację wydarzenia.”

„Poczucie wspólnoty z innymi kobietami oraz przeświadczenie, że pracuję w najlepszej firmie !!;-)”

Jedź swoją trasą

Natalia de Barbaro w swoich książkach stara się wspierać Kobiety i zachęcać je do obierania właściwej dla siebie drogi.  Czytając „Czułą przewodniczkę” czy „Przędzę” można napotkać analogię do naszego świata biznesowego – świata motoryzacji.

Nie pozwól, by ktoś parkował w Twojej przestrzeni bez zgody, nie jedź na oparach czy pustym baku, jedź swoją trasą!

Tak jak ja jadę swoją trasą, tak inni jadą swoimi – wy dziewczyny również! Możemy to robić, każdy może robić swoje! Jeśli cokolwiek może być źródłem naszego wpływu na innych to uważność, a nie osąd. Tę myśl wysyłamy dziś wszystkim Paniom, kobietom, dziewczynom.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Porozmawiamy
na żywo?