Na Rysy dla Michałka

Piękna charytatywna akcja Strażaków z Opola.

Strona główna - Posts tagged "Drużyna Michałka"

Na Rysy dla Michałka

12 strażaków. 2499 m n.p.m. 4 samochody. Wszystko dla Michałka, który potrzebuje pomocy. To musiało się udać.

Straż jest jak rodzina

Na co dzień ratują innych. Są pierwsi na miejscu wypadku. Odważni i pełni pasji. Sami o sobie mówią, że są na służbie 24/7. Rzadko proszą o pomoc, a jak już to robią, to z ważnych powodów.

Strażacy z Opola przyjechali do nas o 8 rano po 24-godzinnej służbie. Z dumą przekazaliśmy 4 samochody, które wyruszyły na wyprawę w Tatry. Wyprawę, która ma tylko jeden cel – nagłośnić historię chorego na Zespół Downa 6-letniego Michałka, syna jednego ze strażaków.

„Z Krzyśkiem znamy się od lat. Mieszkaliśmy razem w akademiku. Wiemy, jak na co dzień walczy o lepsze życie dla swojego synka. Straż jest, jak rodzina. Jak tylko możemy, to sobie pomagamy. Wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować wyprawę w góry. Postanowiliśmy wejść w pełnym umundurowaniu na Rysy i mówić o tej akcji, aby zebrać środki na pomoc dla Michałka” – mówi Łukasz Lasocki, organizator wyprawy i przyjaciel Krzysztofa.

2499

m n.p.m.

12

Strażaków

Drużyna Michałka

Krzysztof Cabała, tata 6-letniego Michałka, jest strażakiem. Ma wspaniałych kolegów, którzy wpadli na pomysł wspólnego wyjścia w Tatry i zdobycia Rysów. W strażackich mundurach oczywiście.

3 października Strażacy z Opola stanęli na wierzchołku Rysów. W wyprawie brało udział 12 strażaków, w tym 10 w ubraniach specjalnych i dwóch, którzy logistycznie zabezpieczało potrzeby wyprawy.

„Po prostu szliśmy. Pogoda dopisywała, a ludzie na szlaku byli żywo zainteresowani całą akcją oraz bardzo ciepło nas odbierali. Bardzo nas to motywowało. Grawitacja stawiała opór, ale daliśmy radę. Dla nas to też był wyczyn, 25 kg ekwipunku to wyzwanie. Bardzo dziękuję całej drużynie.” – mówi Krzysztof Cabała.

„Chcieliśmy pokazać Michałkowi, że w swojej walce nie jest sam i może na nas liczyć” – dodaje Łukasz, Strażak z Opola.

Drużyna Michałka

Gotowi do drogi Strażacy z Opola: Dawid, Krzysztof, Łukasz, Adam, Łukasz. Fot. Sabina Stępień

Chłopaki dmuchają nam w skrzydła

"Michałek potrzebuje pomocy. Im więcej ludzi o nas wie, tym mamy większą szansę na zapewnienie rehabilitacji na najwyższym poziomie" - mówi Krzysztof, tata Michałka.

Michałek walczy każdego dnia. Urodził się z zespołem Downa. Od pierwszych dni życia jest pod opieką wielu lekarzy specjalistów oraz rehabilitantów i terapeutów. Trisomia 21 wiąże się z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną. Obecnie największym wyzwaniem jest komunikacja. Rozwój mowy znacznie się opóźnił. Jest to bystry chłopak, ale nie potrafi powiedzieć, co mu leży na sercu. Do walki z zaległościami Michałek potrzebuje wsparcia. Konieczne są terapie rehabilitacyjne, logopedyczne, hipoterapia i terapia ręki. Chłopiec corocznie ma 3 turnusy, które obejmują 10 sesji mikropolaryzacji mózgu — są bardzo kosztowne.

Chcielibyśmy być samowystarczalni. Chcemy zapewnić najlepszą rehabilitację dla Michałka. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za pomoc moim kolegom. Chłopaki dmuchają nam w skrzydła. Dziękuję każdej osobie, która nas wspiera, a odzew po naszej wyprawie na Rysy jest ogromny” – dodaje Krzysztof.

#LELLEK pomaga

Lubimy pomagać. Zachęcamy Was, abyście dołączyli do pomocy. Każda złotówka się liczy. Wspólnie możemy zwiększyć komfort życia Michałka. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

„Tato Michałka dba o bezpieczeństwo dzieci naszych pracowników podczas eventów organizowanych przez Grupę LELLEK. Teraz my możemy pomóc zadbać o zdrowie i komfort życia Michałka, który codziennie walczy z chorobą. Kiedy Krzysztof zwrócił się do nas o pomoc, uznaliśmy, że możemy podzielić się tym, co mamy w naszej firmie. 4 samochody z naszej floty wyruszyły w trasę i pozwoliły zrealizować wyprawę” – mówi Błażej Jarząb, Business Development & Marketing Manager.

#Dryżyna Michałka skład

Najwyższy szczyt w Polsce dla Michałka zdobyli:

Łukasz Lasocki, Adam Biernacki, Łukasz Kurpierz, Dawid Kalla, Mateusz Sotor, Marek Stanek, Andreas Pampuch, Patryk Jahn, Denis Staisz, Paweł Kolera, Joachim Ledwig, Krzysztof Cabała.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?