FO jak Formentor

Gościnny występ CUPRA Formentor w Filharmonii Opolskiej.

Strona główna - Posts tagged "cupraformentor"

Zakończenie 71. Sezonu Artystycznego w Filharmonii Opolskiej

FO jak Formentor

Co łączy muzykę klasyczną z samochodami? Co łączy piękne dźwięki fortepianu przy akompaniamencie Orkiestry Filharmonii Opolskiej z samochodami marki CUPRA?

EMOCJE

Zarówno podczas koncertu w Filharmonii Opolskiej, jak i podczas podróży nowym modelem CUPRA Formentor możemy poczuć całą gamę emocji.

Emanacja maksymalnych osiągów — z 5-cylindrowym silnikiem zapewniającym euforię podczas jazdy, to podróż z rozmachem, bez kompromisów. Styl, klasa, wyrazistość.

Podróżuj z klasą. Poszerzaj horyzonty

Jedna podróż się kończy, a następną już zaczynamy bądź planujemy. Warto w swoim kalendarzu zanotować datę godną zapamiętania: Zakończenie 71. Sezonu Artystycznego w Filharmonii Opolskiej. Podczas czerwcowego wieczoru, w dniu 16.06.2023 w sali koncertowej odbędzie się koncert symfoniczny w wykonaniu:

Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Jakub Kuszlik – fortepian
Przemysław Neumann – dyrygent

Jakub Kuszlik to laureat IV nagrody na XVIII Konkursie Chopinowskim, a także nagrody Polskiego Radia za najlepsze wykonanie mazurków na XVIII Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie jest wybitnie utalentowanym absolwentem klasy fortepianu prof. Katarzyny Popowej-Zydroń w bydgoskiej Akademii Muzycznej.  Jest także laureatem II nagrody X Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Ignacego J. Paderewskiego w Bydgoszczy (2016), półfinalistą Konkursu Beethovena w Bonn (2017). W marcu 2019 roku Jakub Kuszlik zdobył II nagrodę w Hilton Head International Piano Competition w Nowym Jorku, a w czerwcu 2019 III nagrodę w Top of the World International Piano Competition w Tromsø w Norwegii.

Koncertował w Polsce i za granicą, między innymi w USA, Japonii, Wietnamie, Niemczech, Włoszech, Grecji, Norwegii, Armenii, Islandii, Francji,  na Litwie i w Brazylii. W listopadzie 2018 pianista wystąpił z ogromnym sukcesem w Lincoln Center w Nowym Jorku.

W lutym 2022 ukazał się jego pierwszy solowy album Brahms, Chopin, wydany przez Polskie Radio i zawierający nagrania z recitalu w Studio Koncertowym Polskiego Radia.

CUPRA Formentor

Podczas koncertu Zakończenia 71. Sezonu Artystycznego będzie można przyjrzeć się z bliska modelowi CUPRA Formentor, którego ekspozycja zaplanowana jest w holu Filharmonii Opolskiej.

Idealny komfort. Pełna ekskluzywność. Unikalny wystrój wnętrza stworzony w stylu CUPRY. Co jeszcze posiada konkretnie ten model prezentowany przed FO?

 • Silnik 1.5 TSI 150 KM
 • Pakiet Comfort +
 • Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
 • Elektryczne i bezdotykowe otwierane drzwi bagażnika
 • System kamer 360 z widokiem z góry
 • Ambientowe oświetlenie kokpitu LED z możliwością wyboru koloru
 • Przygotowanie do montażu haka holowniczego
 • 18-calowe felgi aluminiowe CUPRA MACHINED SPORT BLACK MATT/SILVER
 • Mapy Europy
 • CUPRA CONNECT dla Navi System+

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?