Audi Business Edition

Bezkompromisowe oferta Audi dla modeli: A3 Sportback, A3 Limousine, A4 Limousine, A5 Sportback, A6 Avant, A6 Limousine TFSI e.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "Business Edition"

Bezkompromisowa oferta

Wybierz Audi z bogatym wyposażeniem dodatkowym w wyjątkowej ofercie Audi Business Edition, dostępnej dla klientów biznesowych i indywidualnych. Oferta łączy się z finansowaniem Audi Classic Leasing. 4-letnia gwarancja w standardzie.

Twój biznes. Twoje Audi.

Postaw na klasykę. Wybierz model: A3 Sportback , A3 Limousine, A4 Limousine, A5 Sportback, A6, A6 TFSI e (Plug-in Hybrid) i skorzystaj z bezkompromisowej oferty.

Decydując się na konfigurację wymarzonego modelu, otrzymujemy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego. Należą do niego:

 • elementy z zakresu komfortu,
 • pakiety stylistyczne,
 • systemy multimedialne,
 • nowoczesne systemy wsparcia

Możliwość kompleksowej konfiguracji poszczególnych elementów sprawia, że nasz przyszły samochód będzie pojazdem, w którym znajdziemy komfortowe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i wygodę w trakcie podróży.

Audi A3 Business Edition od 127 674 zł brutto

Audi A3 łączy efektowny, sportowy design z wysoką funkcjonalnością i komfortem w każdej podróży. Zachwyca dynamiczną sylwetką i stylowo zaprojektowanym wnętrzem, zapewnia prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki licznym systemom wsparcia kierowcy oraz innowacyjnym funkcjom cyfrowym.

Oferta dotyczy:
A3 Sportback oraz A3 Limousine w wersjach silnikowych: advanced 35 TFSI 6 biegów/S tronic lub S line 35 TFSI 6 biegów/S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 19 000 zł.
Audi A3 Business Edition dostępne jest także w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców, z ratą od 1309 zł netto/m-c.

Audi A4 Limousine Business Edition od 171 280 zł brutto

Audi A4 zwraca uwagę progresywną stylistyką nadwozia z dynamicznie zaostrzonym przodem, sportowymi detalami i niekwestionowaną wszechstronnością. Estetyczną całość dopełniają innowacyjne cyfrowe rozwiązania, które zapewniają kierowcy komfort i wsparcie w trakcie jazdy.

Oferta dotyczy:
A4 Limousine oraz A4 Avant w wersjach silnikowych: advanced 40 TFSI/40 TDI S tronic lub advanced 40 TFSI/40 TDI quattro S tronic lub S line 40 TFSI/40 TDI S tronic lub S line 40 TFSI/40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 24 000 zł. Szczegóły oferty u Doradców Handlowych. 

Audi A5 Sportback Business Edition od 208 690 zł brutto

Audi A5 Sportback pomaga wyróżnić się z tłumu. Dynamiczna stylistyka sprawia, że model zachwyca imponującym wyglądem, wnętrze oferuje mnóstwo miejsca dla rodziny i do wypoczynku. Z kolei innowacyjne technologie oraz liczne systemy wsparcia gwarantują pewność w każdych warunkach.

Oferta dotyczy:
A5 Sportback w wersji silnikowej advanced 40 TDI S tronic lub advanced 40 TDI/45 TFSI quattro S tronic lub S line 40 TDI S tronic lub S line 40 TDI/45 TFSI quattro S tronic, z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 29 000 zł.
Szczegóły oferty u Doradców Handlowych. 

Audi A6 Avant Business Edition od 243 840 zł brutto

Audi A6 Avant wzbudza zachwyt wszechstronną elegancją. Wyraziste linie i ostro zaznaczone krawędzie nadają mu niepowtarzalny wygląd. Liczne zaawansowane systemy asystujące wyznaczają nowy standard bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Oferta dotyczy:
A6 Limousine i A6 Avant w wersjach silnikowych: advanced 40 TDI quattro S tronic oraz S line 40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.
Szczegóły oferty u Doradców Handlowych. 

Audi A6 Limousine TFSI e Business Edition od 257 360 zł brutto

Audi A6 Limousine TFSI e oferuje wydajny napęd typu plug-in, koncepcję obsługi wyznaczającą trendy i sportowy design. Samochód przemieszcza się w trybie całkowicie elektrycznym, bez emisji spalin. Łączy także zalety napędu elektrycznego na krótkich dystansach z mocnymi stronami silnika spalinowego na długich trasach.

Oferta dotyczy:
A6 Limousine TFSI e i A6 Avant TFSI e w wersjach silnikowych: advanced 50 TFSI e quattro S tronic oraz S line 55 TFSI e quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.
Szczegóły oferty u Doradców Handlowych. 

Zapraszamy do naszych salonów Audi

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?