ŠKODA najem
All Inclusive

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednej ofercie.
Bez dodatkowych kosztów i bez zmartwień.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "all inclusive"

Czas na relaks ze ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE!

Dlaczego All Inclusive?

Po prostu – wszystko masz w cenie!

Marka ŠKODA wchodzi na rynek z nowym, innowacyjnym produktem: ofertą najmu. Jest to produkt przygotowany we współpracy z Volkswagen Financial Services.
W odróżnieniu od leasingu, w najmie można spakietować też inne usługi. Rata obejmuje więc nie tylko wartość samochodu, ale także m in pakiet serwisowy, ubezpieczenie, opony zimowe, care connect.  Poza spłatą rat nie musisz martwić się o inne zobowiązania .wynikające z posiadania samochodu!

Co dostajesz w cenie jednej, stałej, miesięcznej raty?

Pełną obsługę serwisową

W tym inspekcje, przeglądy, naprawy wynikające z prawidłowej eksploatacji samochodu i okresowe badania techniczne.

Możliwość wymiany auta już po 2 latach

Zwróć samochód pod koniec okresu pierwotnej umowy najmu i bez żadnych zmartwień wymień auto na nowy model po podpisaniu kolejnej umowy.

Całodobowe wsparcie Assistane

Polisa obejmuje pomoc w organizacji holowania unieruchomionego samochodu, odbioru samochodu po naprawie, powrotu kierowcy do domu bądź noclegu w hotelu.

Ubezpieczenie AC/OC

W ramach ubezpieczenia Volkswagen Financial Services z formalnościami po stronie Dealera.

Odliczenie podatku VAT i rozliczenie kosztu rat najmu*

Prawo do odliczenia podatku VAT oraz do rozliczenia kosztów rat najmu w ramach usługi ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE.

* Dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą.

Opony letnie i zimowe z wymianą i przechowywaniem

...oraz ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń powstałych w wyniku wypadków losowych, takich jak wandalizm, uderzenie w krawężnik lub najechanie na ostry przedmiot.

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki ŠKODA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i sa zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki ŠKODA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 578). Informacje na temat odzysku i recyklingu znajda Państwo na stronie https://www.skoda-auto.pl/swiat-skody/srodowisko.

  W zależności od wariantu i wersji zużycie paliwa od 5,4 l/100 km do 8,9 l/100 km, emisja CO2 od 141 g/km do 203 g/km (na podstawie świadectw homologacji typu dla cyklu mieszanego). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedura WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki ŠKODA lub sprawdź na stronie www.skoda-wltp.pl.
  Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Warunki produktu określa umowa.

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  Porozmawiamy
  na żywo?