Nowa generacja Škody Kodiaq bliżej niż myślisz

Odkryj nowy rodzaj przestrzeni i solidności

Strona główna - Posts tagged "premiera"

Nowa generacja Škody Kodiaq bliżej niż myślisz

Druga generacja bardzo udanego modelu – Škoda Kodiaq to definicja solidności w eleganckim wydaniu. Jeszcze bardziej dynamiczna konstrukcja, reflektory Matrix LED, poziomy pas świetlny na przednim grillu, to tylko niektóre z elementów, które dodają Nowej Škodzie Kodiaq wyjątkowego akcentu wizualnego.

Nowa generacja Škody Kodiaq to jeszcze więcej miejsca. Dodatkowa przestrzeń to lepszy komfort dla pasażerów w trzecim rzędzie, jak również dodatkowe miejsce w bagażniku. Nie zabrakło charakterystycznych dla Škody innowacji wykorzystanych w elementach sterujących, po raz pierwszy w dużym SUVie wykorzystano duży wyświetlacz Head-Up, dzięki któremu jazda jest jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna. Duży 10-calowy Virtual Cocpit z pięcioma widokami dostępny w tym modelu, to kolejna propozycja marki, dzięki której ważne informacje mamy w polu widzenia.

Po raz pierwszy Škoda Kodiaq dostępna będzie także z silnikiem hybrydowym. A dla pasjonatów mocnych wrażeń przygotowana została wersja SportLine z zadziornym, charakterystycznych dla tej linii wnętrzem.

Co nowego w drugiej generacji Škody Kodiaq?

Nowatorskie reflektory LED Matrix drugiej generacji, przedni grill z poziomym paskiem. Tekstylia i skóra pochodzące z recyklingu, odzwierciedlające skupienie marki na zrównoważonym rozwoju. Całkowicie odświeżone zostało wnętrze drugiej generacji Škody Kodiaq. Wolnostojący 13-calowy ekran, 10-calowy Virtual Cocpit. Dźwignia zmiany biegów została przeniesiona na kolumnę kierownicy, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń, jak również zupełnie nowy wygląd środkowej konsoli. Škoda Smart Dials – to kolejna nowość, która dzięki wykorzystaniu trzech inteligentnych pokręteł połączonych z 32-milimetrowym kolorowym wyświetlaczem zapewnia łatwy dostęp do sterowania różnymi funkcjami pojazdu oraz systemu rozrywkowo-informacyjnych. Škoda Kodiaq wyposażona została w porty szybkiego ładowania USB-C, a nowy wentylowany Phone Box daje możliwość ładowania indykacyjnego aż dwóch urządzeń.

Ale najpierw bezpieczeństwo

Nowa Škoda Kodiaq wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę. Umieszczone w zderzakach nano czujniki radarowe dodatkowo zwiększają skuteczność dostępnych systemów bezpieczeństwa.

Dostępne są także nowe systemy bezpieczeństwa, dzięki którym podróż będzie nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa. Funkcja Turn Assist, dzięki której samochód reaguje ostrzeżeniem i w odpowiednim momencie automatycznym hamowaniem, jeśli podczas skrętu pojawi się przeszkoda. Systemy w Nowej Škodzie Kodiaq pozwolą kierowcy uniknąć zbliżającego się zdarzenia wynikających z kolizji (Multicolison Brake), niesprzyjających warunków pogodowych (Crew Protect Assist), obiektu pozostającego w martwym polu (Side Assist). Sygnały dźwiękowe ostrzegą także kierowcę i pasażerów, jeśli podczas wysiadania mogą napotkać np. nadjeżdżający pojazd czy rowerzystę (Extit Warning).

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?